• Oferta powitalna dla wszystkich
  • Rabat do 30%
  • Darmowe pigułki bonusowe
Wsparcie telefoniczne Wsparcie telefoniczne
Godziny pracy 09:00 - 17:00 Telefon Polska: Międzynarodowy telefon:

Jak rozpoznać orgazm: co to jest orgazm, jak wygląda i o co z nim chodzi?

Ciężko jednoznacznie zdefiniować orgazm, ponieważ jest to dosyć indywidualne doznanie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Można wyróżnić pewne objawy orgazmu, które będą wspólne dla wielu ludzi jak szybsza praca serca, fale gorąca, czy uczucie błogości. Są też tacy, którzy twierdzą, że jest to moment, w którym ciało i umysł nie reagują na jakiekolwiek bodźce zewnętrzne. 

Naturalne afrodyzjaki dla pań i nie tylko: co polecają specjaliści?

Czy znacie osobę, która nie lubi jeść? Oczywiście, że nie, bo wszyscy kochają dobrą kuchnię. Jednak, czy to co jemy może wpływać na naszą ochotę na miłosne igraszki? Otóż wszystkie znaki na niebie i ziemi (a głównie z naszego organizmu) mówią, że tak!

Jak wyleczyć grzybice penisa i czym się objawia: najważniejsze informacje

Każde zmiany skórne w okolicach penisa wywołują u mężczyzn panikę. Nie jest inaczej w przypadku, gdy pojawia się grzybica na penisie, która nazywana jest też drożdżycą. Czerwonym plamkom na prąciu towarzyszy także spory dyskomfort, swędzenie i niezwykle nieprzyjemny zapach.

Co to jest wazektomia i na czym polega: współczesne metody antykoncepcji

Słyszy się o niej dość często, ale czym tak naprawdę jest wazektomia i na czym polega? Odpowiedź nie jest zbyt skomplikowana, gdyż jest to po prostu zabieg, który ma doprowadzić do czasowej niepłodności mężczyzny. Jest to bezpieczny dla zdrowia i popularny zabieg antykoncepcyjny dla mężczyzn i chociaż jest odwracalny, to procedura przywrócenia płodności (udrożnienia nasieniowodów) jest już dużo bardziej nietuzinkowa.

Sildenafil: czas działania, dawkowanie i możliwe skutki uboczne preparatu

Chociaż wielu z nas mogło słyszeć już tę nazwę, to wciąż wielu może zadawać sobie pytanie – co to jest sildenafil? Postaramy się przybliżyć wam kilka najważniejszych faktów o tym produkcie na potencję, jego dawkowaniu, działaniu i skutkach ubocznych. Sildenafil jest substancją, która pomaga w osiągnięciu długotrwałego wzwodu. 

Suchość pochwy podczas stosunku: co stosować, aby zapobiec urazom?

Bardzo często uważa się, że suchość pochwy to schorzenie, które jest domeną jedynie kobiet po menopauzie. Jest to nieprawda, gdyż ten problem pojawia się również wśród kobiet w kwiecie wieku. Przyczyną tego przeważnie są związane z kobiecą gospodarką hormonalną.

Seksoholizm u mężczyzn: objawy, leczenie i praktyki profilaktyczne

Uzależnić można się od wszystkiego. Bardzo popularnym dzisiaj uzależnieniem jest to od Internetu, ale nie tym się będziemy zajmować. Nikt nie jest w stanie zaprzeczyć, że seks jest jedną z najprzyjemniejszych rzeczy w życiu, a przyjemności sprzyjają uzależnieniom. Uzależnienie od seksu towarzyszy ludzkości już od zarania dziejów i jego ofiarą byli nie tylko zwykli ludzie, ale również ważne postaci historyczne.

Co jest dobre na potencję: poprawa erekcji najskuteczniejszymi sposobami

Coraz częściej słyszy się, że mężczyźni narzekają na problemy z erekcją. Zaburzenia te dotyczą coraz większej grupy w bardzo szerokim zakresie wiekowym. Zasadniczo, mogą one dotknąć każdego, kto jest aktywny seksualnie. Niestety wzmocnienie erekcji to wciąż temat, którego większość mężczyzn unika w rozmowach i boi się przedstawić go lekarzowi. 

Zmniejszone libido u mężczyzn i kobiet: jakie są powody i jak je zwiększyć?

Niskie libido niekoniecznie musi oznaczać jakieś problemy zdrowotne. Przeważnie jest ono powodowane przez stres lub zmęczenie. Jednakże długotrwałe utrzymywanie się takiego stanu rzeczy może wiązać się z różnymi schorzeniami lub przedawkowywaniem jakichś leków. 

Zaburzenia preferencji seksualnych i dewiacje seksualne: czy to problem?

Każdy ma jakieś tajemnice, które nie wychodzą poza drzwi sypialni. Często te tajemnice mogą bardzo szybko zamienić się w problemy, jeżeli z nikim o nich nie porozmawiamy. Skąd możemy wiedzieć, czy nasza fantazja nie jest już niebezpieczną dewiacją? Gdzie zwrócić się o pomoc?

Stulejka: objawy, przyczyny i informacje, które pomogą Ci się jej pozbyć

Wiele osób mogło słyszeć określenie stulejka, a nawet używać go w celu obrażenia kogoś, ale czy tak naprawdę wiemy czym jest to schorzenie, jakie są jego przyczyny, do czego może doprowadzić i jak się go pozbyć? Większość osób zna tylko podstawowe informacje o tym problemie. Postaramy się w związku z tym przybliżyć jak najwięcej faktów o stulejce i jej leczeniu.

Niedobór testosteronu: jakie czynniki wpływają na spadek testosteronu

Ogólnie przyjętym stereotypem jest to, że testosteron jest hormonem głównie męskim, który odpowiada za siłę, owłosienie i ogólnie całą męskość. Jak w przypadku większości stereotypów nie jest to prawda. Hormon ten jest bardzo ważny w organizmie obu płci i pomaga regulować wiele procesów.

Choroby weneryczne: co to jest, jakie są ich objawy i jak się wyleczyć

Każdy z nas stara się dbać o swoje zdrowie. Obecne trendy z popularnych sieci społecznościowych pokazują, że ludzie coraz chętniej zdrowo się odżywiają, ćwiczą i kultywują zdrowy styl życia. Jest jednak pewien gorący temat, który towarzyszy ludziom wszystkich grup wiekowych od zawsze. Są to wspomniane w tytule choroby weneryczne.

Jak skutecznie powiększyć członka: wydłużenie penisa bez powodowania urazów

Istnieje wiele mitów dotyczących tego, jak powiększyć penisa. Możemy znaleźć setki tysięcy stron z magicznymi środkami, ćwiczeniami czy pompkami. Wiele sklepów oferuje też tabletki na powiększenie członka, ale warto zadać sobie pytanie – czy te wszystkie metody są coś warte i czy na pewno będą działać?

Problemy z utrzymaniem erekcji: jak się ich najskuteczniej pozbyć?

Współczesny model idealnego faceta wymusza na mężczyznach bycie w ciągłej gotowości. Niestety, ciągła presja, stres, bardzo szybkie tempo życia sprzyjają coraz częściej zaburzeniom erekcji. Czy jest to jednak jakikolwiek powód do wstydu? Z pewnością wielu z was uważa, że tak, ponieważ z psychologicznego punktu widzenia, zaburza to poczucie męskości i własnej wartości.

Co oznacza krew w spermie: poznaj przyczyny i przestań panikować!

Raczej ciężko jest znaleźć osobę, która uznałaby obecność krwi w spermie za coś mało istotnego. Oczywistym faktem jest, że czerwone zabarwienie spermy to wyraźny znak organizmu, że dzieje się coś niedobrego i należy się temu przyjrzeć. Może być to objaw, który towarzyszy bardzo wielu niebezpiecznym chorobom i zaleca się natychmiastowe wykonanie szeregu badań.

Andropauza: w jakim wieku się zaczyna i jakie są jej najczęstsze objawy

Wielu mężczyzn nie zdaje sobie sprawy z istnienia czegoś takiego jak andropauza do momentu, aż ich dopadnie. Co prawda proces męskiego przekwitania znacząco różni się od kobiecej menopauzy. Można powiedzieć, że kobiety przechodzą przez nieco bardziej drastyczne zmiany, a panowie po prostu dojrzewają.

Wytrysk wsteczny: przyczyny, objawy i leczenie tego wstydliwego problemu

Być może nie spotkałeś się jeszcze z terminem wsteczna ejakulacja i nie jest to wcale nic dziwnego. Jest to schorzenie, o którym nie mówi się dużo, a jednak wielu mężczyzn na nie cierpi. Polega ono na tym, że nasienie nie wydostaje się z członka, ale trafia do pęcherza. Jakie są tego objawy? 

Masturbacja a zdrowie: czy powinniśmy to robić i jak się za to zabrać?

Ludzi można podzielić na dwie grupy: tych, którzy się masturbują i tych, którzy się do tego nie przyznają. Robi to praktycznie każdy. Ciężko jest znaleźć osobę, która nigdy w życiu nie spróbowała masturbacji. Każdy ma inne powody, żeby to robić. Motywacje będą się różnić w zależności od osoby, ale wciąż pozostaje jedno pytanie: czy jest to zdrowe czy nie? Przyjrzymy się temu tematowi nieco bliżej.

Wszystko o penisie: budowa, rodzaje, choroby penisa oraz jak o niego dbać

Jak wiadomo – penis, czyli inaczej prącie – jest dla większości mężczyzn najważniejszym narządem w ich ciele. Chociaż może to brzmieć żartobliwie, jest to jednak prawda, której większość z nas jest świadoma. Jednak czy samo postawienie penisa na piedestale czyni go najbardziej poznanym narządem ludzkiego ciała? Panów przeważnie interesuje jedynie jego długość, ale czy jest im znana na przykład budowa penisa?

Korzystamy z plików cookies, abyś mógł w pełni korzystać z usług nasze strony internetowej. Kontynuując przeglądanie naszej witryny, akceptujesz politykę cookies.

Rozumiem