• Oferta powitalna dla wszystkich
  • Rabat do 30%
  • Darmowe pigułki bonusowe
Wsparcie telefoniczne Wsparcie telefoniczne
Godziny pracy 09:00 - 17:00 Telefon Polska: Międzynarodowy telefon:

Kim jesteśmy?

Wizja

Jednym słowem: władza w rękach pacjenta! Jeśli chodzi o Twoje zdrowie, wierzymy, że powinieneś mieć wolność przy wyborze co jest najlepsze dla Twojego ciała. Bazując na rzetelnych informacjach, powinieneś mieć możliwość dokonania świadomego wyboru co do metod leczenia. Z tego powodu, zapewniamy bezpieczną platformę, dzięki której będziesz mógł sam podejmować decyzje dotyczące Twojego ciała i zdrowia.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy stroną internetową poświęconą informacjom dotyczącym zdrowia pacjenta oraz serwisem internetowy, który w łatwy sposób umożliwia składanie próśb o konsultacje z lekarzem specjalistą. Sami nie oferujemy produktów, jakkolwiek zapewniamy pacjentowi dostęp do odpowiedniego leczenia. Posiadamy w swojej bazie danych listę zarejestrowanych na terenie Unii Europejskiej lekarzy, jak i aptek, z którymi kontaktujemy pacjenta na jego życzenie. W przypadku leków na receptę, to lekarz decyduje o słuszności wykupienia leku przez pacjenta. Robi to tylko po szczegółowej analizie jego stanu zdrowia. Zlecenie będzie zrealizowane przez niezależną aptekę i dostarczone do Twojego domu tak szybko jak to tylko możliwe. To naprawdę jest takie proste.

Dlaczego my?

  • Wolałbyś nie rozmawiać ze swoim lekarzem o pewnych dolegliwościach?
  • Chcesz utrzymać w dyskrecji leki, które przepisuje C i lekarz.
  • Może po prostu brakuje Ci czasu na wizytę u lekarza lub w aptece.

Rozwiązujemy te i podobne dylematy. Nie musisz iść na wizytę do swojego lekarza czy do apteki. Z nami, jesteś to w stanie zrobić w sposób dyskretny używając Internetu. Mamy dostęp do 11 licencjonowanych lekarzy Unii Europejskiej i 8 aptek zarejestrowanych na terenie Unii Europejskiej. Apteki te sprzedają znane i zarejestrowane leki, tylko ze sprawdzonych źródeł. Dzięki temu nie musisz się obawiać fałszywych lekarstw.

Zapewniamy idealne rozwiązania dotyczące Twojego zdrowia. Sam proces jest łatwy do przeprowadzenia z zacisza własnego domu. Cały proces jest prowadzony z zachowaniem całkowitej dyskrecji. Możesz być spokojny, co do jakości przepisywanych prze lekarza leków, jako że niezależne apteki z naszej listy, współpracują tylko z wiodącymi na rynku producentami farmaceutyków.

Łatwo, Bezpiecznie, Dyskretnie

Korzystamy z plików cookies, abyś mógł w pełni korzystać z usług nasze strony internetowej. Kontynuując przeglądanie naszej witryny, akceptujesz politykę cookies.

Rozumiem