• Oferta powitalna dla wszystkich
  • Rabat do 30%
  • Darmowe pigułki bonusowe
Wsparcie telefoniczne Wsparcie telefoniczne
Godziny pracy 09:00 - 17:00 Telefon Polska: Międzynarodowy telefon:

Dlaczego muszę podać swój numer telefonu podczas składania zamówienia?

Jeśli wystąpią problemy dotyczące składania zamówienia, musimy mieć możliwość skontaktowania się z Tobą. Jeśli pracownik Docteronline.com będzie musiał skontaktować się z Tobą, na pewno zrobi to w dyskretny sposób. Rozmowa będzie dotyczyła Twojego ‘zamówienia złożonego przez Internet” i ewentualnych niejasności.

Czy przyjmowane są również zamówienia telefoniczne?

Niestety, nie ma możliwości składania zamówień telefonicznych przez Dział Obsługi Klienta, ze względu na ochronę prywatności pacjenta.

Jesteśmy jednak do Twoich usług w sytuacji, gdy potrzebujesz pomocy podczas umawiania konsultacji lekarskiej.

Czy istnieją ograniczenia, co do maksymalnej ilości zamawianych produktów?

Tak, istnieje maksymalna ilość produktów, które możesz zamówić. Zasadniczo, jest jednoznaczna z równowartością produktów potrzebnych na 3 miesiące stosowania. W kategorii produktów związanych ze zdrowiem psychicznym, ta ilość wynosi 1 miesiąc. Twój lekarz może zdecydować o odchyleniach w tej kwestii.

Co powinienem zrobić, jeśli zmieniłem adres pocztowy?

Jeśli zmienił się Twój adres pocztowy, możesz to uwzględnić podczas składania nowego zamówienia. Twój adres zostanie wtedy automatycznie zaktualizowany. W przypadku innych pytań, prosimy o kontakt z Działem Obsługa Klienta.

Do kiedy mogę anulować zamówienie?

Rezygnacja z zamówienia jest możliwa zanim zamówienie zostanie przesłane do jednej z aptek, z którymi współpracujemy. Nie pobieramy żadnych opłat za anulowanie zamówienia. Jakkolwiek, jeśli zamówienie dotarło już do apteki, zostanie Ci naliczona opłata administracyjna w wysokości € 12.50 (w przypadku zamówień wymagających wystawienia recepty). Nie można zrezygnować z zamówienia, które zostało już wysłane.

W przypadku pytań dotyczących anulowania zamówienia, prosimy o użycie zakładki „Kontakt”, w celu skontaktowania się z Działem Obsługi Klienta.

Jak składać zamówienia?

W celu złożenia zamówienia, należy wykonać następujące kroki:

  • Wybierz pożądany produkt (zwróć uwagę na dawkę i ilość leku w opakowaniu).
  • Wybierz metodę dostawy (przesyłka ekspresowa lub jako międzynarodowa przesyłka polecona).
  • Podaj wszystkie wymagane informacje (sprawdź, czy podałeś adres wysyłki/ adres rozliczeniowy oraz informacje o karcie bankowej, po czym naciśnij przycisk Do Kasy/ Potwierdzenie danych).
  • Sprawdź, czy wypełniłeś wszystkie dane poprawnie, po czym naciśnij przycisk Złóż zamówienie.
  • Na ekranie powinien pojawić się komunikat potwierdzający złożenie zamówienia.

WAŻNE! Jeśli z jakiegokolwiek powodu masz trudności z realizacją zamówienia, prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta przy użyciu zakładki “Kontakt” lub telefonicznie.

Kiedy zostanie obciążona moja karta bankowa?

Twoja karta bankowa zostanie obciążona w momencie rozpoczęcia realizacji zamówienia i zaakceptowania przez nasz Dział Finansowy.

Kiedy otrzymam swoje zamówienie oraz jakie są koszty przesyłki?

Nasza apteka internetowa oferuje 2 metody dostawy:

Typ przesyłki/Cena zamówienia

$0-300

$300-400

$400+

Przesyłka ekspresowa 7-12 dni roboczych (w niektórych przypadkach do 25 dni roboczych)

$30

$15

Darmowa

Międzynarodowa przesyłka polecona 14-21 dni roboczych

(w niektórych przypadkach do 35 dni roboczych)

$20

Darmowa

Darmowa

Stawki za wysyłkę są stałe i nie zależą od wielkości zamówienia.

WAŻNE! Czas dostawy jest obliczony dla większości przypadków. Jednak nie możemy go zagwarantować, ze względu na możliwość wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji (np. klęski żywiołowej, warunków pogodowych, dni świątecznych, sytuacji geopolitycznej w kraju wysyłki, w krajach tranzytowych czy w kraju docelowym) i innych wydarzeń, które mogą zakłócać proces przesyłki.

Informujemy, że zamówienia nie są realizowane w weekendy i święta.

Czy istnieje możliwość zmiany adresu odbiorcy?

W razie potrzeby, można wprowadzić poprawki lub dodać szczegóły dotyczące adresu dostawy. Musi to jednak nastąpić w przeciągu 24 godzin od czasu złożenia zamówienia. Prosimy o kontakt z naszym Centrum Wsparcia Klienta, za pomocą formularza.

Dlaczego wymagane jest podanie daty urodzenia?

Twoja data urodzenia jest częścią informacji podanych na Twojej karcie bankowej. Potrzebujemy tej informacji w celu weryfikacji tożsamości posiadacza karty.

Korzystamy z plików cookies, abyś mógł w pełni korzystać z usług nasze strony internetowej. Kontynuując przeglądanie naszej witryny, akceptujesz politykę cookies.

Rozumiem