• Oferta powitalna dla wszystkich
 • Rabat do 30%
 • Darmowe pigułki bonusowe
Wsparcie telefoniczne Wsparcie telefoniczne
Godziny pracy 09:00 - 17:00 Telefon Polska: Międzynarodowy telefon:

Polityka prywatności

Regulamin

PROSIMY O PRZECZYTANIE PONIŻSZEGO REGULAMINU PRZED ROZPOCZĘCIEM KORZYSTANIA Z NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ. KORZYSTANIE Z NASZEJ WITRYNY INTERNETOWEJ OZNACZAZGODĘ NA ZASADY Z JEJ KORZYSTANIA. JEŚLI NIE ZGADZASZ SIĘ Z PONIŻSZYM REGULAMINEM PROSIMY O NIEKORZYSTANIE Z NASZEJ STRONY.

Niestosowne materiały

Zabronione jest zamieszczanie lub przesyłanie materiałów nielegalnych, zawierających pogróżki, zniesławienia, oszczerstwa, jak też materiałów obscenicznych, pornograficznych, bluźnierczych, lub takich, które mogłyby oznaczać lub zachęcać do zachowań, które mogą być traktowane jako złamanie prawa, które przyczyniłyby się do powstania odpowiedzialności cywilnej lub też w inny sposób naruszałyby prawo. Oprócz wszelkich środków, które przewiduje prawo lub ze względu na zasadę słuszności, jeśli uznamy, że użytkownik naruszył lub prawdopodobnie naruszy powyższe zakazy, możemy podjąć działania, które uznamy za niezbędne, żeby naprawić lub zapobiec przewinieniu, włączając w to natychmiastowe usunięcie ze strony niestosownych materiałów. Będziemy w pełni współpracować z organami ścigania, włączając w to postanowienia sądu, wezwania do sądu lub wezwania do ujawnienia tożsamości jakiejkolwiek osoby umieszczającej nielegalne materiały.

Znaki towarowe

Pewne znaki towarowe, nazwy handlowe, znaki usługowe i znaki graficzne używane lub wyświetlane na naszej stronie, są zarejestrowanymi lub niezarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach znakami towarowymi, nazwami handlowymi lub też znakami usługowymi. Natomiast inne znaki towarowe, nazwy handlowe i znaki usługowe używane lub wyświetlane na tej stronie, są zarejestrowanymi bądź niezarejestrowanymi znakami towarowymi, nazwami handlowymi i znakami usługowymi ich właścicieli. Obecność informacji występujących na tej stronie nie oznacza udzielania, i nie powinna być traktowana jako udzielanie prawa do przyznawania licencji czy też prawa do używania znaków towarowych, nazw handlowych, usługowych czy znaków graficznych wyświetlanych na tej stronie bez naszej pisemnej zgody lub bez pisemnej zgody właścicieli, będących osobami trzecimi.

Dokładność informacji

Dokładamy starań, aby zapewnić kompletność, dokładność i aktualność informacji dostępnych na naszej stronie. Jednak pomimo naszych starań, informacje na niniejszej stronie, mogą okazać się okazjonalnie niekompletne, niedokładne lub nieaktualne. Nie składamy żadnych oświadczeń co do kompletności, dokładności lub aktualności informacji na naszej stronie. Przykładowo, produkty zamieszczone na naszej stronie mogą być niedostępne, mogą mieć inne atrybuty niż wstępnie wymienione lub też mogą mieć inne ceny niż podane na naszej stronie. Ponadto możemy wprowadzać zmiany w informacji o cenach i dostępności produktu bez uprzedzania. Pomimo, że potwierdzanie zamówień przez pocztę elektroniczną lub telefon jest naszą stałą praktyka, otrzymanie potwierdzenia zamówienia pocztą elektroniczna lub przez telefon, nie oznacza przyjęcia zamówienia, ani naszego potwierdzenia oferty sprzedaży produktu lub usługi. Zastrzegamy sobie prawo, bez wcześniejszego powiadomienia, do ograniczenia ilości zamówień na każdy produkt lub usługę i/lub odmowy usługi każdemu klientowi. Rościmy sobie prawo do weryfikacji informacji przed dokonaniem akceptacji i/lub wysyłką zamówienia.

Produkty, Usługi, Cechy, Zawartość

Wszystkie produkty, usługi, cechy i zawartość opisane i przedstawione na tej stronie internetowej, mogą ulec zmianie w dowolnym czasie, bez konieczności uprzedzenia. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące produktu, takie jak kolor, wielkość, dawkowanie, dostępność, itp., były dokładne. Należy jednak pamiętać, że są to wartości lub cechy przybliżone, podawane w celach wygody. Włączenie danego produktu lub usługi w określonym czasie, nie oznacza ani nie gwarantuje, że owe produkty lub usługi będą zawsze dostępne. Znajomość i przestrzeganie lokalnego, krajowego czy międzynarodowego prawa (w tym minimalne wymaganie wiekowe) w odniesieniu do posiadania, użytkowania i sprzedaży zakupionego produktu, należy do Twoich obowiązków. Składając zamówienie oświadczasz, że zamówione produkty zostaną wykorzystane tylko w sposób zgodny z prawem.

Polityka prywatności

Poufność danych i ochrona prywatności jest dla nas ważna. W związku z tym nasza firma, o której mowa w zakładce „O firmie”, zarządza serwisem internetowym zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi ochrony i bezpieczeństwa danych.

W dalszej części, zawarte są informacje na temat rodzaju danych, które gromadzimy na naszej stronie internetowej oraz przez telefon., celów, dla których korzystamy z tych danych i osób trzecich, którym udostępniamy te dane, jeśli zachodzi taka konieczność.

Gromadzone dane i cel ich przetwarzania

Gromadzimy dane osobowe związane z funkcjonowaniem naszej strony internetowej (np.: nazwiska, adresy, numery telefonów i adresy e-mail), tylko w przypadku, gdy dobrowolnie przekazałeś nam swoje dane (np.: przez rejestrację, prośby o kontakt, ankiety, itp.) i w przypadku, gdy jesteśmy uprawnieni do przetwarzania lub używania tych danych na mocy uprawnień przyznanych przez użytkownika lub na podstawie przepisu ustawowego.

Przyjmujemy zasadę, aby używać te dane wyłącznie do celu, dla którego dane te zostały nam powierzone. Mamy tu na myśli odpowiedzi na Twoje zapytania, realizację zamówień lub udzielanie dostępu do pewnych informacji lub ofert.

Udostępnianie danych

Udostępniamy Twoje dane osobowe filiom naszej firmy, gdy zachodzi taka konieczność tylko w momencie, kiedy użytkownik udzielił na to zgody lub jesteśmy prawnie do tego upoważnieni. 

Dane są udostępniane wyłącznie w zgodzie z obowiązującym prawem i przepisami. Nie sprzedajemy ani w jakikolwiek inny sposób nie udostępniamy twoich danych personalnych osobom trzecim.

Identyfikacja przesyłki

Nasze produkty są wysyłane w brązowym opakowaniu z napisem “Prezent”. Wszystkie leki są pakowane w folię bąbelkową, która chroni Twoje zamówienie przed uszkodzeniami.

Gwarancja

Gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich leków w naszej aptece internetowej, która jest członkiem MIPA (Międzynarodowy Związek Farmaceutów z Manitoby). Wszystkie produkty są certyfikowane i zatwierdzone przez FDA (Federalny Urząd ds. Żywności i Leków) oraz przez HPFB (Produkty Medyczne i Spożywcze).

Nasze leki są produkowane w Indiach, Singapurze, Chinach, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Francji, Puerto Rico oraz Turcji.

Nasz Dział Kontroli Jakości jest wyposażony w testy sprawdzające jakość produktów, w celu wykrycia ewentualnych defektów leków dostępnych na naszej stronie. Data ważności naszych produktów to minimum 12 miesięcy.

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i zapewniamy terminowość dostaw na całym świecie. Dajemy Gwarancję 45 dni roboczych wysyłki, co oznacza, że zapewniamy dostawę produktu lub ponowne wysłanie w przeciągu 45 dni roboczych, bez dodatkowych opłat.

Możemy zagwarantować, że posiadamy profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę w Centrum Wsparcia Klienta, która jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Składanie i Realizacja Zamówień

Prosimy o sprawdzenie poprawności danych dotyczących Twojego zamówienia, na etapie dokonywania płatności. Następnie prosimy o użycie opcji POTWIERDŹ DANE. Masz możliwość powrotu na poprzednią stronę, jeśli jest to konieczne. Nie zapomnij o naciśnięciu przycisku WYŚLIJ.

UWAGA! Proszę nie odświeżać strony po naciśnięciu przycisku WYŚLIJ, gdyż w takim przypadku będzie to oznaczać dwukrotne złożenie zamówienia. Akceptujemy tylko 1 zamówienie od 1 osoby w tym samym czasie.

Oferujemy naszym klientom specjalne zniżki sezonowe (5% i 15% od ceny regularnej). Możesz się skontaktować z Centrum Wsparcia Klienta, w celu otrzymania szczegółowych informacji.

Będziesz informowany o każdym etapie realizacji zamówienia (oczekujące na realizację/ zatwierdzone/ odrzucone/ wysłane/ wysłane ponownie) przez pocztę elektroniczną. Jeśli nie otrzymasz go w przeciągu 24 godzin, prosimy o skontaktowanie się z naszym Centrum Wsparcia Klienta. Możesz to zrobić używając formularza w zakładce „Kontakt”.

Po złożeniu zamówienia, przechodzi ono w stan oczekiwania na realizację. Aby uniknąć fałszywych zamówień oraz błędów w zamówieniu, w niektórych sytuacjach, rozpoczęcie realizacji zamówienia może potrwać do 72 godzin. Karta kredytowa zostanie obciążona tylko wtedy, gdy zamówienie zostanie potwierdzone i zatwierdzone przez Dział ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych.

WAŻNE! W niektórych przypadkach pobrana kwota może się różnić od całkowitej kwoty widocznej na rachunku zamówienia. Ma to związek z opłatami za transakcje zagraniczne. Proszę zwrócić na to uwagę przed złożeniem zamówienia. Opłata za transakcje zagraniczne może być pobrana niezależnie od typu płatności (karty kredytowe, debetowe, z opcją przedpłaty, podarunkowe itp.)

Opłaty za wysyłkę i czas dostawy

Nasza apteka internetowa oferuje 2 typy dostawy:

Typ przesyłki/Cena zamówienia

$0-300

$300-400

$400+

EMS (przesyłka ekspresowa) 7-12 dni roboczych (w niektórych przypadkach do 25 dni roboczych)

$30

$15

Darmowa

Międzynarodowa przesyłka polecona 14-21 dni roboczych 

(w niektórych przypadkach do 35 dni roboczych)

$20

Darmowa

Darmowa

WAŻNE! Czas dostawy jest obliczony dla większości przypadków. Jednak nie możemy go zagwarantować, ze względu na możliwość wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji (np. klęski żywiołowej, warunków pogodowych, dni świątecznych, sytuacji geopolitycznej w kraju wysyłki, w krajach tranzytowych czy w kraju docelowym) i innych wydarzeń, które mogą zakłócać czas dostarczania przesyłki. 

Informujemy, że zamówienia nie są realizowane w weekendy i święta.

Otrzymasz numer przesyłki za pośrednictwem poczty elektronicznej, tak abyś miał możliwość śledzenia statusu zamówienia, gdy dotrze ono do kraju przeznaczenia. Jeśli nie otrzymasz wiadomości pocztą elektroniczną z ID śledzenia statusu zamówienia w przeciągu 5 dni roboczych, prosimy o kontakt z naszym Centrum Wsparcia Klienta, za pośrednictwem formularza „Kontakt”.

 W przypadku, gdy z jakiegoś powodu Twoje zamówienie nie zostało dostarczone, nie będziemy mogli zrealizować kolejnego. Skontaktuj się z naszym Centrum Wsparcia Klienta. W takim przypadku wcześniejsze zamówienie zostanie wysłane ponownie za darmo.

Status zamówienia może być śledzony na naszej stronie internetowej przy użyciu opcji „Śledź zamówienie” w menu na stronie lub też przy użyciu jednego z poniższych linków. Jeśli nie możesz śledzić statusu zamówienia, prosimy o kontakt z naszym Centrum Wsparcia Klienta za pomocą formularza „Kontakt” lub telefonicznie.

Informacje o statusie zamówienia mogą być tymczasowo niedostępne, gdyż opcja śledzenia jest uruchamiana, w momencie, gdy przesyłka dotrze do kraju docelowego.

Niektóre przesyłki wysyłane do Stanów Zjednoczonych, Australii, Niemiec, Kanady, Austrii nabierają TYLKO status “wysłana” lub “wysłana” i “dotarła do kraju docelowego”. 

Status zamówienia można sprawdzić przy użyciu numeru śledzenia, używając następujących źródeł oraz określeniu kraju wysyłki:

Numer śledzenia

Źródło śledzenia zamówienia

Kraj wysyłki 

kończy sie na “IN” (np. AB012345678IN)

http://www.indiapost.gov.in/ http://www.track-trace.com/

Indie

kończy się na “HK” (np. AB012345678HK)

http://www.17track.net/

Chiny

kończy się na “CN” (np. AB012345678CN)

http://www.17track.net/

Chiny

zaczyna się na “RX”, kończy się na “CH” (np. RX012345678CH)

http://www.17track.net/

Singapur

zaczyna się na “RT”, kończy się na “SG” 

(np. RT012345678SG)

http://beta.singpost.com/track-items/

Singapur

zaczyna się na “RA”, kończy się na “SG” 

(np. RA012345678SG)

http://www.track-trace.com/

Singapur

zaczyna się na “LN”, kończy się na “SG” 

(np. LN012345678SG)

http://www.track-trace.com/

Singapur

zaczyna się na “RW”, kończy się na “SG” (np. RW012345678SG)

http://www.track-trace.com/

Singapur

zaczyna się na, “INVLFRK” 

(np. INVLFRK0123)

http://webtrack.dhlglobalmail.com/

Singapur

zaczyna się na “INSAC” 

(np. INSAC0123456789)

https://dhlecommerce.asia/Portal/Track

Singapur

zaczyna się na “RX”, kończy się na “DE” (np. RX012345678DE)

http://webtrack.dhlglobalmail.com/

Singapur

kończy się na “DE” (np. AB012345678DE)

http://webtrack.dhlglobalmail.com/

Singapur

zaczyna się na “P”, zawiera “VLS15” 

(np. P1828877VLS1510)

http://webtrack.dhlglobalmail.com/

Singapur

zaczyna się na “SGACRM7ORDER” 

(np. SGACRM7ORDER00123456789)

http://webtrack.dhlglobalmail.com/

Singapur

zaczyna się na “SGAFP” 

(np. SGAFP123456)

https://dhlecommerce.asia/Portal/Track

Singapur

kończy się na “DE” (np. AB012345678DE)

https://www.deutschepost.de/sendung/simpleQueryResult.html

Niemcy

kończy się na “A” (np. 01234567A)

http://www.trackyourparcel.eu/

Niemcy

kończy się na “G” (np. 01234567891111G)

https://www.dpd.com/tracking/

Niemcy

kończy się na “GB” (np. AB012345678GB)

http://www.parcelforce.com/track-trace

Wielka Brytania

kończy się na “NL” (np. AB012345678NL)

http://www.postnl.post

Holandia

zawiera 11 cyfr (np. 012345678910)

https://gls-group.eu/SK/en/parcel-tracking?match

Słowacja

kończy się na “LT” (np. AB012345678LT)

http://www.17track.net/

Litwa

Masz możliwość sprawdzenia statusu zamówienia, używając poniższych źródeł, związanych krajem, do którego przesyłka ma dotrzeć:

Kraj

Docelowy

Link

Australia

http://ice.auspost.com.au/

Austria

http://www.post.at/

Kanada

http://www.canadapost.ca/

Niemcy

https://www.deutschepost.de/sendung/simpleQuery.html

Finlandia

http://www.posti.fi/english/eservices/itemtracking/index.html

Wielka Brytania

http://www.parcelforce.com/portal/pw/track?catId=7500082

Irlandia

http://track.anpost.ie/track/trackone.html

Japonia

http://tracking.post.japanpost.jp/service/numberSearch.do?locale=en&searchKind=S004

Meksyk

http://www.correosdemexico.gob.mx/English/Paginas/track.aspx

Holandia

http://www.postnl.post/

Nowa Zelandia

http://www.nzpost.co.nz/Cultures/en-NZ/OnlineTools/Tracking/

Norwegia

http://www.posten.no/

Hiszpania

http://www.correos.es/

Szwecja

http://www.posten.se/tracktrace/TrackConsignments_do.jsp?lang=GB

Szwajcaria

http://www.swisspost.ch

USA

http://www.usps.com/shipping/trackandconfirm.htm

Włochy

http://www.poste.it/online/dovequando/home.do

Inne

http://www.track-trace.com/post

Niepoprawny adres dostawy

Proszę upewnij się, że podałeś poprawny adres wysyłkowy podczas finalizacji zamówienia i dokładnie sprawdź dane przed złożeniem zamówienia. Nie zapomnij, aby wprowadzić wszystkie niezbędne informacje w polu adresu, w tym numer domu lub mieszkania, tak, żeby Twoja wysyłka dotarła na czas.

WAŻNE! Nie wysyłamy przesyłek do klientów publicznych lub korporacyjnych. W adresie dostawy powinien być wpisany numer mieszkania/ domu lub skrytki pocztowej. Jeśli nie ma Cię w domu w chwili doręczania przesyłki, zostanie ona odesłana do lokalnego urzędu pocztowego, z możliwością późniejszego odbioru.

Nie jest dopuszczalne, aby adresem odbiorcy był adres przedsiębiorstwa spedycyjnego. System nie będzie mógł zrealizować zamówienia na taki adres.

Jeśli chcesz wprowadzić poprawki dotyczące twojego adresu pocztowego, skontaktuj się z Centrum Wsparcia Klienta, używając formularza kontaktowego lub telefonicznie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Gdy zamówienie zostanie wysłane, możemy nie być w stanie zmienić tych informacji.

WAŻNE! Jeśli klient dostarczy nam niepoprawne lub brakujące informacje w adresie wysyłki, może to spowodować opóźnienie lub brak dostawy (wysyłka może być odesłana do nadawcy) i produkt będzie przesłany ponownie na koszt klienta.

Anulowanie zamówienia

Jeśli chcesz anulować zamówienie, skontaktuj się z Centrum Wsparcia Klienta za pomocą formularza kontaktowego lub przez telefon i podaj powód anulowania zamówienia. Zamówienie można anulować w ciągu 24 godzin od jego złożenia. Zamówienie wysłane nie może być anulowane i nie podlega zwrotowi pieniędzy.

Jeśli Twoje zamówienie zostanie odrzucone, przed wprowadzeniem nowego zamówienia, spróbuj skontaktować się z Centrum Wsparcia Klienta, aby znaleźć przyczynę.

Zwroty

Przykro nam, ale nie akceptujemy żadnych zwrotów. Jeśli otrzymałeś zły produkt lub paczka została uszkodzony, prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta lub przez telefon. Nasz wykwalifikowany zespół znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Zwrot pieniędzy i ponowna dostawa

Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupionego produktu lub nie otrzymałeś go z jakiegokolwiek powodu, natychmiast skontaktuj się z Działem Wsparcia Klienta za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie. 

Otrzymasz zwrot pieniędzy lub przesyłka zostanie Ci ponownie wysłana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z Twojej strony, gdy:

 • prośba o anulowanie zamówienia została wysłana PRZED wysłaniem zamówienia.
 • wybrany przez Ciebie produkt nie jest chwilowo dostępny.
 • wybrana metoda dostawy jest tymczasowo niedostępna.
 • zostały Ci dostarczone niewłaściwe lub uszkodzone produkty, np. złamane pigułki (w takim przypadku prosimy o dostarczenie zdjęcia przesyłki i produktu).
 • otrzymałeś niewłaściwy produkt (w takim przypadku prosimy o dostarczenie zdjęcia przesyłki i produktu).
 • paczka nie została dostarczona w określonym terminie dostawy.
 • nadawca wysłał zamówienie na niewłaściwy adres.

WAŻNE! Zwrot pieniędzy otrzymasz TYLKO w przypadku, gdy przesyłka nie została dostarczona na czas po ponownym wysłaniu zamówienia.

Brakujące elementy zamówienia zostaną dosłane w przypadku, gdy otrzymany produkt jest wybrakowany. Prosimy o podanie zdjęcia przesyłki i otrzymanego produktu.

Pieniądze nie zostaną zwrócone lub przesyłka nie zostanie ponownie wysłana, gdy:

 • prośba o anulowanie zamówienia została wysłana PO wysyłaniu przesyłki.
 • klient podał niepoprawny adres dostawy, co wpłynęło na niedostarczenie przesyłki.
 • klient nie odebrał zamówienia i zostało one odesłane do nadawcy.
 • zamówienie zostało złożone ponad 6 miesięcy przed żądaniem zwrotu pieniędzy/ponownego wysłania.

WAŻNE! Środki ze zwrotu pieniędzy za przesyłkę będą widoczne na wyciągu z Twojej karty bankowej w czasie pomiędzy 7-14 dni roboczych. W rzadkich przypadkach może upłynąć maksymalnie 21 dni. Zależy to w dużej mierze od tego w jaki sposób Twój bank przetwarza operacje wykonywane kartami płatniczymi oraz od łączności między bankami.

Czas dostawy jest podany dla większości przypadków, ale nie można go zagwarantować ze względu na prawdopodobieństwo wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń (np. klęski żywiołowe, warunki pogodowe, wakacje, sytuacja geopolityczna w kraju wysyłki, krajach tranzytu i kraju docelowym) i innych wydarzeń, które mogą zakłócać proces dostawy.

Informujemy, że zamówienia nie są wysyłane lub dostarczane w weekendy lub święta.

Oświadczenie

Naszym klientom zapewniamy ogólne informacje na temat leków dostępnych w naszej aptece. Nie obejmują one jednak wszystkich możliwych interakcji, działań niepożądanych lub stosowania środków ostrożności.

WAŻNE! Informacje dotyczące leków podane na stronie internetowej nie mogą być używane do celów samoleczenia i/lub osobistego stawiania diagnozy.

Ważne! W celu uzyskania pożądanych efektów, przed użyciem leku, prosimy o uważne przeczytanie instrukcji stosowania, zwłaszcza dotyczących przeciwwskazań i dawkowania. W razie pytań, prosimy o skonsultowanie się z lekarzem, w celu uniknięcia ewentualnego ryzyka.

Konkretne wskazania co do sposobu stosowania leku muszą być uzgodnione z lekarzem. Nie odpowiadamy za jakiekolwiek szkody (bezpośrednie lub pośrednie) spowodowane przez niewłaściwe użytkowanie dostarczonych informacji lub w wyniku samoleczenia.

Korzystamy z plików cookies, abyś mógł w pełni korzystać z usług nasze strony internetowej. Kontynuując przeglądanie naszej witryny, akceptujesz politykę cookies.

Rozumiem