• Oferta powitalna dla wszystkich
  • Rabat do 30%
  • Darmowe pigułki bonusowe
Wsparcie telefoniczne Wsparcie telefoniczne
Godziny pracy 09:00 - 17:00 Telefon Polska: Międzynarodowy telefon:

Jak skutecznie powiększyć członka: wydłużenie penisa bez powodowania urazów

Istnieje wiele mitów dotyczących tego, jak powiększyć penisa. Możemy znaleźć setki tysięcy stron z magicznymi środkami, ćwiczeniami czy pompkami. Wiele sklepów oferuje też tabletki na powiększenie członka, ale warto zadać sobie pytanie – czy te wszystkie metody są coś warte i czy na pewno będą działać?

Mimo znalezienia odpowiedzi na to relatywnie najważniejsze pytanie, wciąż pozostaje kwestia – czy jest mi to potrzebne? Przecież powinieneś być zadowolony z rozmiaru swojego penisa, ponieważ to nie jego długość sprawia przyjemność kobiecie podczas stosunku. Jedynie pierwsze 10 cm pochwy jest podatne na stymulacje, a panie przeważnie znajdują największą przyjemność nie w penetracji, a w pieszczotach łechtaczki i innych stref erogennych. 

Powiązany Artykuł: Tabletki na potencję Sildenafil 100 mg: kupić bez recepty w aptece

Jednak jeżeli wciąż uważasz, że rozmiar Twojego przyrodzenia jest niewystarczający, czas rozważyć dostępne i skuteczne opcje.

Sposoby na powiększenie członka

Najłatwiejszą, najmniej kosztowną alternatywą środków chemicznych (o których wkrótce powiemy) są naturalne ćwiczenia. Pierwsze z nich, które polecamy spróbować to ćwiczenie polegające na doprowadzaniu się do stanu bliskiego wytrysku i przestawanie. Tak, nie przesłyszeliście się! W ten sposób uda wam się nie tylko powiększyć członka, ale też przećwiczyć samokontrolę, która jest bardzo ważna podczas stosunku.

Kolejną rzeczą, którą można zrobić jest rozciąganie członka. Oczywiście nie polega ono na targaniu go jak gumki recepturki. Należy użyć do tego odpowiedniej techniki. Penis nie może się znajdować we wzwodzie. Należy go pewnie chwycić trzema palcami i delikatnie rozciągać, co spowoduje wydłużenie penisa i powtarzać tę czynność kilkukrotnie. Nie zapomnij o rozmasowaniu penisa po ćwiczeniach, aby przywrócić mu naturalne krążenie. Nie przesadzaj z tym ćwiczeniem, ponieważ może ono doprowadzić do uszkodzenia Twojego przyjaciela.

Jeżeli ćwiczenia nie zapewniają Ci rezultatów, których pragniesz, należy wtedy się zwrócić po pomoc farmakologiczną. Mały penis to wstydliwy problem, o ile można to nazwać problemem. Tak czy inaczej jego rozmiar może powodować kompleksy, więc nie należy tego lekceważyć.

Tabletki na powiększenie członka

Jak już wspomnieliśmy, jeżeli ćwiczenia zawodzą, można wspomóc się suplementami, które stymulują wzrost penisa. Wielu lekarzy uważa, że takie środki nie istnieją, ale ich lista jest bardzo długa i nie ma możliwości, żeby znali i przetestowali dokładnie wszystkie. Istnieją różnego rodzaju suplementy, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemu małego członka. 

Powiązany Artykuł: Tabletki Cialis 5mg / 20 mg bez recepty: kupić w aptece online

Należy jednak zachować rozwagę przy ich wyszukiwaniu, ponieważ bardzo dużo tych środków jest kompletnie nieskuteczna i zaowocuje jedynie utratą pieniędzy. Staraj się przeprowadzić dokładne badania na temat wybranego suplementu. Przeczytaj opinie, zapytaj lekarza, dowiedz się jak najwięcej o substancjach aktywnych. W ten sposób unikniesz rozczarowania.

Jak powiększyć penisa: najskuteczniejsza metoda

Stosunkowo nową i bardzo skuteczną metodą na wydłużenie penisa jest ostrzykiwanie go kwasem hialuronowym. Taki zabieg można wykonać w coraz większej liczbie klinik medycyny estetycznej. Daje on bardzo szybkie i widoczne efekty. Nasz penis może być większy o nawet 3 cm, a jego grubość może się zwiększyć nawet o 5 cm. Niestety taka metoda ma oczywiście też swoje niezaprzeczalne wady. Na obecną chwilę zabieg jest bardzo kosztowny, a jego cena może sięgnąć nawet do 5 tysięcy złotych. Ponadto efekty nie są stałe, gdyż kwas po czasie ulega degradacji, więc trzeba go powtarzać co około rok lub dwa lata. Niemniej jednak, gdyby wszystkie inne metody zawiodły, jest to jakaś deska ratunku. Jeżeli tylko posiadamy środki na wykonanie tego zabiegu, to dlaczego nie spróbować.Korzystamy z plików cookies, abyś mógł w pełni korzystać z usług nasze strony internetowej. Kontynuując przeglądanie naszej witryny, akceptujesz politykę cookies.

Rozumiem