• Oferta powitalna dla wszystkich
  • Rabat do 30%
  • Darmowe pigułki bonusowe
Wsparcie telefoniczne Wsparcie telefoniczne
Godziny pracy 09:00 - 17:00 Telefon Polska: Międzynarodowy telefon:

Problemy z utrzymaniem erekcji: jak się ich najskuteczniej pozbyć?

Współczesny model idealnego faceta wymusza na mężczyznach bycie w ciągłej gotowości. Niestety, ciągła presja, stres, bardzo szybkie tempo życia sprzyjają coraz częściej zaburzeniom erekcji. Czy jest to jednak jakikolwiek powód do wstydu? Z pewnością wielu z was uważa, że tak, ponieważ z psychologicznego punktu widzenia, zaburza to poczucie męskości i własnej wartości. W tym materiale przyjrzymy się właśnie psychologicznym aspektom, których podłożem jest brak wzwodu.

Brak wzwodu – czy powinienem się tego wstydzić?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się dość oczywista – nie! Wdrożenie jej w życie jednak nie jest już takie proste. Najważniejszą rzeczą jest zapytanie samego siebie: dlaczego się wstydzę? Kiedy ustalimy już przyczynę, musimy ją skonfrontować z rzeczywistością, w której się znajdujemy. Czy zawodzę partnerkę? Czy czuje się przez to mniej męski? Co mogę z tym zrobić? Słaby wzwód nie jest chorobą przewlekłą i możliwe jest pozbycie się tego uporczywego problemu. Niestety, jeżeli jego podłoże jest psychologiczne, problem znajduje się w naszym własnym nastawieniu.

Powiązany Artykuł: Kamagra Oral Jelly 100mg: kupić w aptece online bez recepty

Wizyta u psychologa może być początkiem bardzo efektywnej terapii, jednak jeżeli mamy opory, żeby się do niego wybrać, dlaczego nie zacząć od for internetowych. Publikowanie swoich postów anonimowo na grupach wsparcia może być łatwiejsze niż zwierzanie się twarzą w twarz obcej osobie.

Czy słaby wzwód można leczyć?

Leczenie zaburzeń erekcji to tak naprawdę ostateczność. Zanim zdecydujemy się na kurację farmakologiczną, warto spróbować różnych domowych metod, które mogą poprawić potencję. Polecamy zacząć od ćwiczeń, których pełną gamę można znaleźć na różnych stronach. Jeżeli ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanych efektów, warto przyjrzeć się swojej diecie. Nieprawidłowe odżywianie się może powodować problemy z erekcją.

W mało prawdopodobnym przypadku, jeżeli zupełnie nic nam nie pomaga, a problem staje się uciążliwy, warto skonsultować się z lekarzem rodzinnym. Wiadomo, że nie będzie to łatwe, gdy wstydzimy się naszego problemu. Warto nastawić się pozytywnie. Pomyśl, że ta wizyta ma na celu wyleczenie Cię i poprawę Twojego życia na lepsze. Z takim nastawieniem powinieneś móc opisać swoją przypadłość lekarzowi.

Brak erekcji lub słaby wzwód – rozmawiajmy o problemach

Kiedy nie jesteśmy jeszcze gotowi na rozmowę z lekarzem, a perspektywa pisania o naszym problemie na forach nie jest dla nas zbyt atrakcyjna, można rozważyć rozmowę z zaufaną, najbliższą nam osoba. 

Powiązany Artykuł: Kup tabletki Vardenafil bez recepty w aptece online

Jeśli jesteśmy w długoletnim związku, najlepiej zwrócić się do partnerki i zwierzyć się jej z naszych niepewności. Samo to może pomóc nam w rozwiązaniu problemu, ponieważ będziemy czuć się z nim swobodniej. Główną rolę w tym wszystkim odgrywa jednak zaufanie.

Farmakologiczne metody leczenia braku erekcji

Internet pełen jest różnego rodzaju magicznych środków, które obiecują nam natychmiastową poprawę erekcji. Czy warto z nich korzystać? W większości odpowiedź brzmi nie, ponieważ leki z niesprawdzonego źródła mogą zagrażać naszemu życiu, a nawet zdrowiu. Jeżeli zrezygnowaliśmy ze wszystkich innych opcji i chcemy zdecydować się na terapię farmakologiczną, dobrym pomysłem jest korzystanie ze środków przepisanych przez lekarza. Na myśl w pierwszej kolejności nasuwa się niebieska tabletka, czyli Viagra, ale czy jest ona bezpieczna? Jeśli posiadacie receptę od lekarza to z pewnością tak, ale pamiętajcie, że wpływa ona bardzo mocno na układ krążenia, więc nie można jej mieszać z żadnymi innymi lekami na ciśnienie.Korzystamy z plików cookies, abyś mógł w pełni korzystać z usług nasze strony internetowej. Kontynuując przeglądanie naszej witryny, akceptujesz politykę cookies.

Rozumiem